Вплив пандемії COVID-19 на галузь IT і кадрову політику у ній

Можливо, сьогодні ще зарано точно взнати, як у довгостроковій перспективі COVID-19 вплине на технічні робочі місця і навички персоналу, який працює у сфері інформаційних технологій. Проте, певні ознаки майбутнього можна прослідкувати вже зараз.

Підрозділу Департаменту праці США, який має оригінальну назву Bureau of Labor Statistics (BLS), інакше — федеральному бюро статистики праці США — відомо усе, що стосується економіки і статистичної інформації. Ним зафіксовано своєрідний “вибух” у галузі інформаційних технологій, який ознаменував початок 2020 року.

У січні і лютому ІТ-професіоналами було додано 25 300 технічних робочих місць до облікових баз даних фонду заробітної плати у Сполучених Штатах.

Але до березня 2020 ця кількість помітно знизилася. У квітні нових робочих місць в ІТ було лише 6 000. А вже у травні BLS повідомила про приголомшливу “чисту” втрату на рівні 181 300 технічних робочих місць в Америці.

Зрозуміло, що подібні процеси відбуваються по всьому світі. Україна — не виняток. Тому для тих, хто аналізує технологічну робочу силу та прогнозує реакції ринків праці, пандемія COVID-19 виявилася слоном у посудній лавці. Тому реакція економіки у найближчі місяці на заходи, пов’язані із запобіганням коронавірусній інфекції для дослідників становить особливий інтерес.

Шк занадто рано з великою точністю говорити про те, що чекає нашу країну і світ. Але одне вже можна стверджувати напевне. Підвищення дієвості заходів, що вживаються роботодавцями з метою зменшення наслідків пандемії, вимагає розробки та створення нових моделей, які повинні ефективно працювати в умовах невизначеності.

Перед пандемією найпоширенішим викликом, що стояв перед роботодавцями, було врівноваження трьох речей:

  • швидкості цифрової трансформації;
  • боротьби з усе більш поглиблюючими загрозами безпеці;
  • утримання безперебійної і результативної роботи складних систем і мереж.

Коронавірусна криза актуалізувала новий виклик. Він стосується сфери управління персоналом. Тепер більше, ніж будь-коли, менеджерам з найму потрібно продумати стратегію задоволення власних потреб у кадрах протягом кількох наступних років. Не обійтися і без визначення конкретних компетенцій, а також переліку і рівня технічних навичок, які будуть затребувані ринком праці. Ці речі доцільно обґрунтовувати з використанням можливостей математичного моделювання. Покладання лише на одну думку консультантів для вирішення проблем, пов’язаних з дефіцитом кваліфікованих кадрів, ризиковано.

Слово з окопів

Девід Фут (David Foote), який в інтернет-виданні InsiderPRO опублікував статтю «How the pandemic is affecting tech jobs, skills and certifications», на початку 2020 року провів опитування більше 3,5 сотень старших технічних виконавців і керівниками проектів. Метою таких співбесід з представниками 40 галузей промисловості було з’ясування їхніх планів щодо робочої сили — ІТ-фахівців.

Яких висновків дійшов цей дослідник? Багато людей не тільки усвідомили загрозу постійної невідповідності чисельності технічного персоналу завданням, що постали перед ІТ-галуззю, але й були помітно стурбовані цим перед пандемічним карантином.

Вони відчули складніші виклики у сфері IT в 2020 році, ніж у будь-який інший рік недавньої історії. І сталося це раніше, ніж почалась пандемія. Тоді ж відкрито була озвучена думка щодо експоненційного погіршення people problems («кадрових проблем») у разі, якщо їхні компанії не почнуть негайно закладати основу для створення нової стратегії укомплектування персоналом.

Замість висновків

Пандемія, викликана коронавірусною інфекцією COVID-19 оголила проблему з кадрами у сфері інформаційних технологій. У цьому світлі підготовка фахівців з економічної кібернетики набуває надзвичайної актуальності, оскільки ці спеціалісти — крім власне IT — обізнані в економіці, системному аналізі і математичному моделюванні.

Очевидно, що попит на випускників кафедри АСМЕ — бакалаврів і магістрів з економічної кібернетики — лише зростатиме. Залишається покладатися на те, що і абітурієнти, зрозумівши цей тренд, зроблять розумний і правильний вибір щодо того, куди поступити вчитися. А наша задача — усіма силами допомогти їм вірно зорієнтуватися.

 

Ліцензія Creative Commons
Цей матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Зазначення Авторства 4.0 Міжнародна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *