Відгуки про ЕК

Економічна кібернетика - це вірний, перспективний, і гідно оплачуваний у підсумку вибір абітурієнта 2020.

Сьогодні, коли абітурієнти вирішують питання, куди поступати, реальні відгуки про економічну кібернетику допоможуть їм зорієнтуватися у виборі професії і вузу. Ми зібрали думки вчорашніх студентів ЕК, які на поточний момент стали успішними, працюють у відомих ІТ-компаніях, банках, державних і приватних установах. Все — на одній сторінці, з підтвердженням ілюстраціями. Тут юнаки і дівчата знайдуть слова про перспективу працевлаштування, можливість влаштуватися у провідних фірмах, потенціал, який дає освітня програма, за якою — майбутнє. Запрошуємо подивитися, не пошкодуєте!

Справжні відгуки

Ми навмисне не стали збирати думки випускників кафедри АСМЕ, які вивчали економічну кібернетику. Це зроблено для того, щоб у наших потенціальних абітурієнтів не склалось враження, ніби ми спеціально агітуємо вступати в кращий універ подільського краю. Відгуки випускників Хмельницького національного університету представлені на іншій сторінці нашого сайту. Тут — цитати випускників інших вищих навчальних закладів з усієї України.

Ми також не стали переписувати і перекладати відгуки випускників про економічну кібернетику. Щоб інформація не втратила автентичності, реалістичності і правдивості, вона подана за допомогою скріншотів.

Що говорять випускники різних років і вишів про ЕК

Ось тут кібернетик zzhov розповідає, що не мав жодних проблем з працевлаштуванням після переїзду до США. Там навіть кілька разів цікавилися його дипломною роботою. А на запитання чи то скептика, чи то людини, яка щиро цікавилась економічною кібернетикою (Sergey Ponomarev), дав цікаву відповідь щодо навчальних дисциплін, роботи з третього курсу тощо. Напевне його досвід стане у пригоді абітурієнтам 2020, які визначаються, куди подавати документи

.

Кібернетика — нова економічна спеціальність, спеціалісти якої будуть витребувані на ринку праці і через 5, і через 10, і через 20 років. Поступайте на ЕК!

Інший учасник обговорення – Nik Shevcuk – який міцно став на ноги завдяки тому, що свого часу поступив на економічну кібернетику, дає розгорнуту і цікаву відповідь на запитання, чому варто поступати на ЕК

.

Кібернетика не лишає шансів випускникам інших економічних спеціальностей. Вона перспективна, високооплачувана, має зростаючий попит в Україні, Європі, Сполучених Штатах Америки!

А тут з’ясовується, що Юлія Володимирівна Тимошенко – екс-прем’єр-міністр України – була економістом кібернетиком і закінчила університет за освітньою програмою Економічна кібернетика. На скріншоті наведено гіперпосилання, яке веде на пруф-ресурс. Кому цікаво – може набрати у стрічці браузера цю невелику адресу і на власні очі переконатися в усьому самому.

Подати документи на вступ до Хмельницького національного університету на ЕК — значить забезпечити своє майбутнє. Поступай на кібернетику!

Автор наступного відгуку – Ruslan Kolosovskyi – віддає належне тому факту, що свого часу поступив на економічну кібернетику. Завдяки їй він досяг успіху у житті і вже мабуть створив солідний бізнес.

Кібернетики — елітні фахівці в економіці. Вони потрібні банкам, страховим і консалтинговим компаніям. На спеціалістів ЕК є попит в політиці. Юлія Тимошенко — наочний приклад!

А тут своїми враженнями відверто ділиться випускник іншого подільського ВНЗ – Руслан Савчишин. Сьогодні він успішний ІТ-підприємець, співзасновник кількох підприємств у галузі робототехніки, програмування, розробки ШТ-проектів. Сподіваємось, його відгук про економічну кібернетику справить враження на абітурієнтів України 2020.

Хочеш бути директором, міністром, програмістом, вчителем? Реалізувати твоє бажання допоможе економічна кібернетика! Подавай документи на ЕК до ХНУ, не сумнівайся у правильності вибору!

На цьому скрін-шоті інженер-програміст Argo Sofware Engeneering – Володимир Місай відверто ділиться про те, що завдяки навчанню на економічній кібернетиці має можливість одночасно працювати у кількох IT-компаніях.

Хочеш добре заробляти, мати можливість купити квартиру в Києві, престижний автомобіль, мандрувати світом і не мати проблем зі здоров’ям — поступай на ЕК.

Підводячи підсумок

Таким чином, сьогоднішні абітурієнти – випускники середніх загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів – які постали перед вибором, куди піти вчитися, в який вищий навчальний заклад подавати документи, мають прийняти для себе доленосне рішення. Їх вибір має ґрунтуватися на врахуванні багатьох чинників, включаючи відгуки випускників, які вчили ЕК. Бажаємо усім їм правильного вибору! І будемо дуже раді бачити серед наших студентів. Поступайте в хмельницький універ – не пошкодуєте!


Ліцензія Creative Commons
Матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons (із зазначення авторства) 4.0 Міжнародна.

Один коментар до “Відгуки про ЕК”

  1. Закінчивши цю спеціальність працюю в ІТ компанії як Project Manager та Business Analyst.
    Тут можна отримати не тільки комунікаційні та менеджерські навички, а й розуміння процесів побудови архітектури будь-якого додатку, основи вебпрограмування, основи прогнозування. До того ж навчають опрацювати великі об’єми інформації (це певно одне з найважливіших), Шукати способи її опрацювання і видачі необхідного результату.

    Основні спеціальності, які викладають на кафедрі АСМЕ, найбільше пригодились. Хоча з кафедри менеджменту теж знання пригодились (але це певно залежить від того ким працюєш)
    З того, що я використовую це і методи знаходження критичного шляху, і написання технічного завдання (оформлення нічим не поступається магістерській роботі ;), і планування ресурсів тощо.

    Щодо працевлаштування, то немає проблеми, якщо є ті знання, що я перечислила. Можна розвиватись як у сфері проектного менеджменту і здавати на різні сертифікації, так і йти на посади топ менеджменту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *