Куди піти вчитися

Якщо не знаєш, куди піти вчитися - запитай у популярної в Україні пошукової системи GOOGLE! Вона одразу скаже, що найкращий варіант професії - економічна кібернетика!

Життя – цікава і непередбачувана річ. Сьогодні розмовляв зі своїм старим добрим знайомим на актуальну тему – куди піти вчитися після школи. У нього – донька ніяк не може вирішити цю проблему. Розглянули багато варіантів. Наприкінці розмови якось вирвалось – запитай у Гугля, він усе знає!

Не довго думаючи, у діалоговому віконці пошукової системи було набрано запит “куди піти вчитися у Хмельницькому”. Google навіть секунди не задумувався. Одразу дав відповідь. Вона – на ілюстрації, яка знаходиться на початку цієї маленької життєвої оповіді.

Вже кому-кому, а цьому роботу можна вірити! Тому якщо ти ще не вирішив, куди піти вчитися, не вагайся – подавай документи для навчання на кафедрі АСМЕ (автоматизованих систем і моделювання в економіці). Вона випускає бакалаврів і магістрів за освітньою програмою “Економічна кібернетика“. За нею – майбутнє!

Чекаємо на тебе у приймальній комісії!

Бажаємо успішного складання ЗНО і вступу до Хмельницького національного університету для здобуття дійсно елітної освіти за спеціальністю 051 ЕКОНОМІКА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *