Пробне ЗНО на Поділлі проходитиме онлайн

До відомої Постанови КМУ №392, завдяки якій вдалось запобігти катастрофічних наслідків від коронавірусної інфекції COVID-19, учора — 12 червня — внесено зміни. Відповідно до них, на території України встановлено карантин, який триватиме до 22.06.2020. Упроваджені зміни стосуються пробного ЗНО. Зокрема, «тренувальне» зовнішнє незалежне тестування виключено зі списку заходів, дозволених для проведення у період дії карантину.

Конкретно: у п.п. 4.3 392-ї постанови виключено термін «пробне». Проте, це не означає, що випускники-2020 шкіл, гімназій, інших закладів середньої освіти не зможуть спробувати свої сили на «тренуванні». Останнє можливе в режимі онлайн.

Як відомо, проведення пробного ЗНО планувалось у дві сесії. Перша мала відбутися 15-го, а друга — 17-го червня 2020 року. Але у зв’язку із тим, що загроза зараження коронавірусом під час масових заходів зберігається, Уряд відмінив «канонічну» форму тестування. Це означає, що у раніше визначених пунктах тестування ні інструкторів, ні працівників забезпечення процедури ЗНО, ні самих учасників не буде. Працюватимуть лише призначені відповідальні і їхні помічники.

Замість пробного ЗНО, що мало відбутися у «реалі», подільським випускникам буде надано можливість протестуватися, не виходячи з дому.

Для цього інформація щодо пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде розташована в особистих електронних кабінетах учасників тестування.

Для перевірки власних сил і рівня готовності до основного ЗНО 15 червня об 11-й годині учасникам тестування необхідно буде:

  • зайти до своєї інформаційної сторінки;
  • завантажити так званий «тестовий зошит»;
  • повторити процедуру завантаження з бланком для відповідей з української мови і літератури.

Після цього, залишаючись вдома, можна ознайомитися із завданнями, виконати їх і занести власні відповіді до сервісу з визначення результатів.

Таким чином, хлопці і дівчата — випускники-2020 — матимуть змогу реалізувати свої права щодо пробного оцінювання. Зрозуміло, щоб отримані оцінки відображали реальний стан справ, тестуватися потрібно самотужки.Ліцензія Creative Commons
Цей матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons: Зазначення Авторства 4.0 — «Міжнародна».

Один коментар до “Пробне ЗНО на Поділлі проходитиме онлайн”

  1. Навчання за освітньою програмою (ОП) “Економічна кібернетика” на кафедрі автоматизованих систем і моделювання в економіці Хмельницького національного університету (і не тільки ХНУ) – це шлях до успішного майбутнього кожного (підкреслюю: к о ж н о г о !), хто після школи обрав цей напрямок. Усі випускники ЕК влаштовуються працювати за фахом. Усі мають цікаву і добре оплачувану роботу. Усі без винятку задоволені вибором і тими знаннями, що отримали в універі.
    Запрошуємо долучатися до когорти студентів, які опановують економічну кібернетику.
    Якщо маєте питання – звертайтеся за телефоном +380974549677 або пишіть на cyberneticskhnu@gmail.com !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *