Реєстрація на ЗНО 2021

Доводимо до відома випускників середніх загальноосвітніх закладів, що відучора розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні ЗНО-2021.

Цьогоріч здобувачі повної загальної середньої освіти проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у вигляді оцінювання з чотирьох предметів. 11-тикласники шкіл і гімназій, а також студенти випускних курсів коледжів і вищих професійних навчальних закладів складатимуть іспити з:

  • української мови;
  • математики;
  • історії України або іноземної мови;
  • одного навчального предмету — на вибір.

Зауважимо, що у цьому році у вступній кампанії вступ-2021, для ЗНО можна обрати щонайбільше 5 шкільних дисциплін. Тому вже зараз надважливим моментом стає обґрунтування раціонального вибору предметів.

З одного боку, обраний «пакет» має дати змогу ще учням гідно підготуватися до складання іспиту з кожного предмету. З другого боку, вибір не повинен обмежувати коло відповідних освітньо-професійних програм, за якими можна буде навчатися у стінах ВУЗу (ВИШу, або як сьогодні прийнято говорити ЗВО — закладу вищої освіти). А з третьої сторони випускник 2021 середньої школи, ліцею, гімназії повинен мати право складати іспити з тих дисциплін, які він опанував найкраще, для того, щоб забезпечити собі максимальний вступний бал. У цьому сенсі економічна кібернетика надає школярам 11 класів надзвичайно широкі, оскільки, крім української мови і літератури та математики дозволяє вибирати ще шість (!) предметів:

  1. біологія;
  2. історія України;
  3. іноземна мова;
  4. географія;
  5. фізика;
  6. хімія.

Предмети для ДПА і для ЗНО

Важливо також пам’ятати, що для випуску зі школи пріоритетними є предмети ДПА. Результати складання іспитів з предметів ДПА відображатиметься у свідоцтві про здобуття повної загальної середньої освіти.

У той же час, для вступу до університетів за бажаною спеціальністю найвищого пріоритету набувають предмети ЗНО.

Про те, як правильно зареєструватися, фахівцями центру Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) створено відеоролик. Ми його із задоволенням пропонуємо до уваги відвідувачів нашого сайту.

У ролику детально розповідається про деталі реєстрації 2021, якими не варто нехтувати. Заповнюючи анкетні дані, слід бути уважними. Не потрібно квапитися.

Після знайомства з поданою у відеофільмі інформацією доцільно завчасно підготувати власні основні дані. Якщо у бабусі з дідусем, чи рідної тітки (дядька) пошта працює з меншими наріканнями, є сенс зазначити їхню поштову адресу для надсилання результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Наостанок зауважимо наступний важливий момент.

Тих з випускників-2021 (чи попередніх років), хто бажають пов’язати своє студентство з навчанням за освітньою програмою «Економічна кібернетика, Економіка 051», просимо зважити на наступне. У поточному 2021 році для вступу на нашу спеціальність знадобиться скласти ЗНО не просто з дисципліни «українська мова», а з «української мови і літератури» (!). В іншому випадку вступ на дійсно найперспективнішу економічну і водночас айтішну спеціальність стане неможливим…

Заходьте на наш сайт. Задавайте питання, про будь-які зміни у порядку реєстрації та проведення ЗНО в межах вступної кампанії 2021 ми будемо повідомляти негайно!

Ліцензія Creative Commons
Матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons (із зазначення авторства) 4.0 Міжнародна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *