Спеціальність “Економіка” спеціалізація “Економічна кібернетика”

Випускаюча кафедра автоматизованих систем і моделювання в економіці (Інформація про кафедру)

Спеціальність “Економіка”, спеціалізація “Економічна кібернетика” – це синтез трьох складових: економіки, математики й інформатики. Аналіз і прогнозування економічних процесів кібернетик здійснює на основі математичних моделей, реалізованих за допомогою інформаційних технологій.

Безсумнівна перевага освіти за фахом “економічна кібернетика” – це її УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Наш випускник – це системний аналітик, що не тільки допомагає вибрати правильне рішення при виникненні проблемної ситуації, але й дозволяє цю ситуацію передбачити й попередити. Фахівець володіє сучасними засобами аналізу й прогнозування економічних ситуацій, а також управління економічними об’єктами в ринкових умовах, сам здатний організувати й очолити роботи з комп’ютеризації, може з успіхом керувати будь-яким функціональним підрозділом в організаційній системі управління (Докладніше…).

Саме універсальність та системне мислення робить у майбутньому з наших фахівців найкращих керівників будь-якого рівня – від завідувача аналітичним відділом підприємства до керівника урядових структур.

Молоді фахівці нашої спеціальності працюють у самих різних галузях як України, так і за кордоном. Це – промислові підприємства, банки, державна митниця, контрольно-ревізійна та податкова служби, органи соціального забезпечення та страхування, служби державних адміністрацій та інші. Серед наших випускників є директори підприємств, головні бухгалтери, економісти, експерти-аналітики, програмісти, аспіранти, викладачі, наукові співробітники (Докладніше в розілі “Які посади займають наші випускники”).

Підготовка здійснюється за наступними освітньо-кваліфікаційними рівнями:

Освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр, кваліфікація фахівця – бакалавр з економіки
(4 роки навчання).
Бакалавр
Освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра або спеціаліста, кваліфікація фахівця – магістр з економіки
(1 рік 5 місяців навчання).
Магістр