Викладачі кібернетики завжди навчаються!!!

7-9 червня 2019 року в м. Київ відбувся вже другий захід тренінгу «Викладачі ін екшн», що організовується ГО «Прогресильні». Були відібрані 27 учасників – викладачів з різних регіонів і різних закладів вищої освіти.

Хмельниччину представляла – кандидатка економічних наук, доцентка Хмельницького національного університету Овчиннікова Олена.

Формат інтенсиву передбачав поєднання теоретичних та практичних кейсів, «живої бібліотеки», майстер класів, mind-mapping, енерджайзерів – для опрацювання того, що турбує самих викладачів, від побутових до наукових питань.Викладачі в дії – це захід, на якому обговорювались практичні кроки, які вже завтра будуть змінювати освіту.За три дні учасники отримали дієві інструменти адвокації прав викладачів у соціальному, правовому та трудовому аспектах, навчились вести переговори від формування стратегії плану до підбору команди і практичного втілення результатів на майстер-класі від провідного бізнес-тренера, дізнались про приклад успішних громадських кампаній та навчились самостійно їх організовувати і ефективно проводити, налагодили нетворкінг, горизонтальну комунікацію з колегами з різних регіонів.На заході склалась надзвичайна атмосфера прогресильних викладачів, які ділились власним досвідом лобіювання прав викладачів, успіхів та невдач в проектах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *