Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»!

5 квітня 2019 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». Науково-практична конференція ІІ туру конкурсу стартувала напередодні й об’єднала найкращих молодих знавців економічної кібернетики з різних куточків України.

Саламаха Дарья

Загалом у роботі галузевої конкурсної комісії брали участь 23 професори та доценти із 13 провідних закладів вищої освіти України. На конкурс надійшло 63 студентські наукові роботи із 39 університетів. На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією було визначено 22 роботи-претенденти на перемогу, автори яких і представляли свої дослідження у Львівському університеті.

 

Для участі у конкурсі від нашого університету була представлена робота студентки 4 курсу  факультету економіки та управління, спеціалізації «Економічна кібернетика», Саламахи Дарії на тему «Визначення рівня життя населення методом нечіткої логіки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *