День відкритих дверей 2022

Цьогоріч, п’ятого березня о 10:00 годині ранку Хмельницький національний університет проводитиме традиційний щорічний захід – День відкритих дверей. Запрошуються випускники подільських середніх шкіл, гімназій і ліцеїв та їх батьки. Під час заходу буде проводитися безкоштовний семінар-тренінг з написання власного висловлення при складанні зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО-2022) з української мови та літератури.

Програма заходу

  • Доповідь відповідального секретаря приймальної комісії Хмельницького національного університету (ХНУ) А.М.Гончарука на тему “Особливості вступної кампанії до зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році
  • Доповідь методиста Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Н.В.Білоус на тему “Особливості сертифікаційної роботи з української мови та літератури у 2022 році
  • Тренінг з написання завдань відкритої форми з короткою відповіддю та власного висловлення з української мови та літератури.

Майбутні абітурієнти також зможуть ознайомитися з умовами навчання і проживання студентів, які навчаються за освітньою програмою “Економічна кібернетика” і здобувають по-справжньому елітну вищу освіту.

Результати перевірки і оцінювання власного висловлення будуть оприлюднені на сайті приймальної комісії Хмельницького національного університету (http://prk/khnu.km.ua/results/). Їх буде опубліковано після перевірки фахівцями – представниками Вінницького РЦОЯО.

Захід проводитиметься із дотриманням усіх карантинних вимог.

Довідки можна отримати за телефонами:

  • (0382)67-27-55 – міський
  • (067)122-68-60 – мобільний, Viber

Ліцензія Creative Commons
Матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons (із зазначення авторства) 4.0 Міжнародна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *