Державний іспит складено!

Учора — 23 червня 2021 року — складали державний іспит студенти, які чотири роки навчалися за освітньою програмою “Економічна кібернетика“. Він став випробуванням не тільки для здобувачів вищої освіти, але й для усього колективу кафедри АСМЕ. Адже саме викладачі цього колективу докладали найбільших зусиль, щоб чотири роки навчання у Хмельницькому національному університеті стали для сьогоднішніх бакалаврів найбільш корисними для професійного становлення.

Державний іспит з економічної кібернетики складено, попереду - неймовірна перспектива

Економічна кібернетика – найперспективніший напрямок в економіці і інформаційних технологіях

Відповідальний захід пройшов організовано. Попри усі складнощі поточного навчального року, навчання у якому відбувалось дистанційно, учасники іспиту успішно справилися із завданнями, вирішили складні задачі, гідно відповіли на далеко непрості питання. Здобувачі вищої освіти за освітньою програмою “Економічна кібернетика” показали тверді теоретичні знання і високі професійні уміння. Результат — жодної трійки! Оцінки — лише “добре” та “відмінно”. Тож є чим пишатися і тим, хто вчив, і тим, хто вчився!

Бакалаври з економічної кібернетики успішно справилися з завданнями державного іспиту

Хмельниччина вкотре отримала висококваліфікованих дипломованих фахівців у найсучаснішій галузі, яка поєднує економіку, аналітику, управління і цифрові технології. Усі випускники бакалаврату вже знайшли роботу за фахом і обіймають перспективні посади. Тепер їхні знання і уміння будуть підтверджені дипломами, які визнаються в Євросоюзі і відкривають молоді карколомні перспективи на багато років вперед. 

Економічна кібернетика - найперспективніша освітня програма в економіці і інформаційних технологіях, державний іспит - перший крок у карколомній кар'єрі

Сьогодні лише випускники економічної кібернетики можуть з упевненістю дивитися в майбутнє.

 

Вітаємо нове поповнення бакалаврів з гарним подоланням останнього бар’єру! Бажаємо усім здоров’я і наснаги не менш вдало скласти вступні іспити до магістратури. Адже економічна кібернетика — молода наука, яка бурхливо розвивається і готує для економіки і галузі IT унікальних спеціалістів. А той, хто з нею не прощається, приречений добитися видатних успіхів!

Тож до зустрічі, бакалаври з економічної кібернетики!

 

Ліцензія Creative Commons
Цей матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons: Зазначення Авторства 4.0 — «Міжнародна».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *