Захист дипломних робіт магістрами економічної кібернетики

Захист дипломних робіт магістрами з економічної кібернетики — квінтесенція і логічне завершення їхнього навчання в університеті за однойменною освітньо-професійною програмою. Цьогоріч справжня українська еліта — випускники магістратури кафедри АСМЕ — захищали результати своїх досліджень. Над ними магістри працювали протягом останніх 1,5 років. Сам публічний захід проходив онлайн на платформі Zoom.US. Відбувся сьогодні, 22.12.2020р.

 

«А судді хто»?

Склад державної екзаменаційної комісії, яка приймала захист магістерських робіт з захисту магістерських робіт за спеціальністю «051 Економіка. Економічна кібернетика» визначено наказом ректора Хмельницького національного університету № 162 від 29.10.2020р. ДЕК очолив голова — директор ТОВ «ВЕДА КАРД» Іван Олександрович Терещенко.

 

До складу ДЕК увійшли провідні фахівці з економічної кібернетики:

  • професор Григорук Павло Михайлович — доктор економічних наук, завідувач кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці;
  • доцент Горбатюк Катерина Володимирівна — кандидат економічних наук, доцент кафедри АСМЕ;
  • доцент Проскурович Оксана Василівна — кандидат економічних наук, доцент кафедри АСМЕ;
  • секретар комісії — інженер І категорії кафедри АСМЕ Дзяна Інна Григорівна.

 

Присутні

 

Оскільки захід був публічним, на ньому були присутні студенти старших курсів і викладачі факультету економіки та управління Хмельницького національного університету.

Тематика магістерських досліджень

Магістри з економічної кібернетики — випускники 2020 року — опрацьовували цікаву і важливу тематику. Її було затверджено наказом ректора.

Результати захисту

Традиційно студенти-випускники магістратури, які навчались за освіньо-професійною програмою «Економічна кібернетика», виявили:

  • відмінне володіння теоретичними знаннями;
  • уміння застосовувати їх у практичній діяльності.

Доречним буде зазначити, що усі магістри-кібернетики уже працюють за фахом на престижних посадах у державних і приватних компаніях Хмельницького, Камянця Подільського, Коломиї. А очолював сьогоднішню ДЕК теж випускник економічної кібернетики 2003-го року!

Про якість робіт

Сьогодні одним із визначальних показників якості кваліфікаційних робіт виступає так звана «схожість» з іншими джерелами. Цей параметр цьогоріч перевірявся за допомогою нового програмного забезпечення UniCheck.

Для того, щоб підвищити унікальність (відповідно, знизити власне «схожіть») відповідальні за перевірку на антиплагіат в на інших кафедрах ХНУ та й в інших університетах вдаються до узаконеного способу. Його суть — у виключенні з перевірки джерел, в яких дипломники роблять запозичення.

З досвіду, найбільший відсоток у цьому сенсі дають цитати і переліки використаної літератури. До прикладу, «спільні» списки останніх в дипломах на подібну тематику можуть містити 20-30 і більше підручників, посібників, наукових статей, тощо. Разом із специфічними термінами, що не підлягають синонімізації вони у підсумку здатні понизити унікальність на 7-10 і більше відсотків. 

 Так ось, при перевірці дипломних робіт магістрів з економічної кібернетики не було виключено жодного джерела. Разом із тим, результат перевірки на антиплагіат виявився чи не найкращим в університеті!

 

 

Фотогалерея захисту магістерських досліджень

 

А загалом захист відбувся, як кажуть, на всі сто! Він був вартий п’яти з половиною років навчання!

Колектив кафедри пишається своїми магістрами і зичить їм усіляких гараздів у подальшому професійному становленні!

Ліцензія Creative Commons
Матеріал ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons (із зазначення авторства) 4.0 Міжнародна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *