Куди у Хмельницькому найкраще поступати вчитися

Продовжуємо морочити голову пошуковій системі Google. Ще й тижня не збігло. А викладачам кафедри АСМЕ, що випускає фахівців з економічної кібернетики, дуже кортить взнати, як змінилась думка цього всесвітнього авторитету на таке хвилююче абітурієнтів 2020 питання, як “куди у Хмельницькому краще за все піти вчитися”. Результат приємно вражає!

Охоче ділимось ним з цьогорічними випускниками шкіл, гімназій, професійних ліцеїв, інших закладів, у яких молодь здобувала загальну середню освіту. Нагадуємо: минулого разу, щоб відповісти на питання про те, куди у Хмельницькому піти вчитися, пошуковий робот “Гугль”:

  • опрацював 94200 документів;
  • думав цілих 0,52 секунди;
  • відповів, що вчитися на економічній кібернетиці — найкраще рішення;
  • очевидну для думаючих хлопців і дівчат відповідь розташував на третій позиції видачі.

Пройшло усього чотири дні! Кібернетичному витвору Google на відповідь знадобилось часу ще менше — усього 0,41 секунди. На цей раз програма-пошукач розташувала відповідь вже на другій позиції видачі. А сама вона залишилась незмінною: “У Хмельницькому краще всього поступати на економічну кібернетику!”

Там навіть посилання на сайт нашої кафедри є. Хто сумнівається, може повторити наш експеримент. Тих, хто не сумнівається — чекаємо з документами у приймальній комісії Хмельницького національного університету. І хто б вам що не казав, пам’ятайте, ЕК — єдина економічна спеціальність, про випускників якої кажуть, що вони — найкращі програмісти серед економістів і найкращі економісти серед тих, хто пише програми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *