Нортон пропонує безкоштовний захист, який підійде саме вам

Безкоштовна пробна версія Нортона

Нортон Мобільна безпека AndroidНортон Мобільна безпека IOS

Як і комп’ютери, пристрої Android ™ можуть заражатися різноманітними шкідливими програмами — реплікаториами, стелсами, шпигунами, троянами, поліморфами. А для мобільних пристроїв існує додатковий ризик ураження.

Хочете завантажити програму? Але як дізнатися, чи містить програма шкідливе програмне забезпечення перед завантаженням?

Ваш смартфон або планшет Android ™ може містити велику кількість особистої інформації. Тому вони можуть бути вразливими до мережевих загроз. Norton Mobile Security забезпечує потужний та ефективний захист особистої інформації від нових веб-загроз та від інших складних афер проти пристроїв на Android. Радимо спробувати Norton Mobile Security для Android. Тим більше, що програма розповсюджується безкоштовно протягом 30 днів.

Якщо ви до цих пір вважаєте, що ваш пристрій iOS не потребує захисту, то помиляєтеся. Досвід це підтверджує неодноразово. Подумайте ще раз!

Під час веб-пошуку, перевірки електронної пошти чи використання загальнодоступного Wi-Fi користувачі ризикують власною конфіденційністю та конфіденційною інформацією (наприклад, паролями та історією браузера) з боку Інтернет-загроз.

Веб-злочинці можуть нападати на пристрої iOS такими способами:

  • Використання загальнодоступних мереж Wi-Fi
  • Використання фішингу чи зловмисних посилань для крадіжки особистої інформації
  • Використання вразливості, якщо користувачі нехтують оновленням свого пристрою до останньої версії.

Norton Mobile Security для iOS захищає вас від різних методів, якими ці атаки застосовуються для доступу до ваших пристроїв. Наприклад, від посередницьких атак Wi-Fi, шкідливих веб-сайтів та експлуатації операційної системи.

Радимо випробувати можливості Norton Mobile Security для iOS безкоштовно, протягом місяця.

Безкоштовні інструменти Нортона

Нортон Power Eraser

Безкоштовний інструмент для видалення вірусів та зловмисного програмного забезпечення для персональних комп’ютерів (ПК).

Нортон Менеджер паролів

Безкоштовна програма керування паролями, яка дозволяє простіше та безпечніше входити на улюблені веб-сайти.

Відповіді на три питання, які задають користувачі Norton AntiVirus Basic та Norton Security

1) Що сталося з Norton AntiVirus Basic?

Norton AntiVirus Basic більше не доступний як безкоштовна пробна версія. Зараз розробник пропонує Norton AntiVirus Plus. Проєкт Norton AntiVirus Plus має той же функціонал, що і Norton AntiVirus Basic, плюс смарт-брандмауер для ПК або брандмауер для Mac, резервне копіювання у хмарі для ПК та менеджер паролів. Детальніше про Norton AntiVirus Plus

2) Що сталося з Norton Security?

Norton Security Starter, Norton Security Deluxe та Norton Security Premium більше не доступні як безкоштовні пробні версії. Компанія оновила свій захист і пропонує підписки Norton 360 з додатковими функціями, такими як Secure VPN, ПК SafeCam, Cloud Backup для ПК, 4 і більше. Переглянути підписки Norton 360.

3) Стосовно дослідження Нортон 360 і повернення коштів

Компанія пропонує дослідити Norton 360. Розробники зберегли все, що сподобалися користувачам Norton Security. Крім того, вони вдосконалили багато раніше запропонованих способів захисту клієнтських ПК, Mac, Android та iOS пристроїв, а також поліпшили забезпечення конфіденційність в Інтернеті.

Якщо хтось забажає отримати Norton 360, компанія-виробник надає 60-денну гарантію повернення грошей для щорічних підписок. Щоб дізнатися, як скасувати підписку або повернути та отримати відшкодування за продукт, радимо переглянути відповідну політику повернення.

З іншими цікавинками можна познайомитися у розділі нашого сайту “Новини в світі кібернетики“. Приємного усім читання!

Складено за матеріалами веб-ресурсу no.norton.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *