Роботи заволоділи закритим на карантин містом у Великій Британії

Теми: роботи, covid-19, карантин, Великобританія

Встановлені на шістьох чорних колесах роботи, висота яких ледь сягає коліна дорослого, і які виглядають як гладкі білі пластикові коробки, — звичне видовище для містечка, де вони вже понад два роки постачають продуктові товари у домівки британців.

Ознайомитися з повним варіантом матеріалу можна на сайті кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці за адресою http://asme.khnu.km.ua.

Парк роботів на колесах, які здійснюють покупки в англійському містечку Мілтон-Кейнс, знову продемонстрував їхню популярність. Це викликане тим, що через поширення коронавірусної інфекції його жителі застрягли у власних оселях.

Встановлені на шістьох чорних колесах роботи, висота яких ледь сягає коліна дорослого, і які виглядають як гладкі білі пластикові коробки, — звичне видовище для містечка, де вони вже понад два роки постачають продуктові товари.

Від 23 березня 2020 уряд Туманного Альбіону запровадив жорсткі заходи соціального відсторонення. З тих пір витребуваність пристроїв зросла більше, ніж будь-коли. Їх безкоштовно передали співробітникам Національної служби охорони здоров’я (NHS), для яких і було організувано задоволення попиту на роботизовану доставку продуктів.

«Зараз ми пропонуємо безкоштовну доставку всім співробітникам NHS в межах громади. Ми хочемо трохи полегшити життя цим людям у теперішні надзвичайно стресові часи », — сказав Генрі Харріс-Бурланд (Harris-Burland), топ-менеджер компанії Starship, яка виробляє роботів.

Багато хто з медиків працюють по 80 годин на тиждень. Вони не встигають ходити до місцевого продуктового магазину. Тому використання для покупок продуктів харчування роботів від компанії «Старшіп» стало оригінальним і дієвим рішенням проблеми забезпечення харчовими продуктами медичних стомлених працівників. «Ми маємо честь, що ми можемо бути частиною цього рішення», — погорджується Харріс-Бурланд.

Для комунікації роботи споряджені антенами. Щоб невеликі пристрої зробити більш помітними, до верхівок антен вчепили червоні прапорці. Не дивлячись на невеликі — ззовні! — габарити, всередині кіберпомічники доволі місткі. Об’єм кузова дозволяє розташувати всередині кілька пакетів з покупками, а також ящик пляшок.

За останні три тижні Starship удвічі збільшив свій флот роботів з доставки в Мілтон-Кейнс (з 35 до 70 пристроїв). Гарріс-Бурланд заявив, що у місті ними вже здійснено 100 000 автономних поставок. До компанії з приводу доставок продуктів уже почали звертатися і мешканці околиць.

«Ми робимо все можливе якнайшвидше, щоб розширити, щоб запропонувати цю послугу більшості людей, особливо в цей дійсно важливий час».

За матеріалами https://www.trtworld.com/life/robots-take-over-locked-down-town-in-uk-35738

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *