Спецсесія ЄВІ з іноземної мови

Цьогоріч — за рішенням Міністерства освіти і науки України — спеціальна сесія єдиного вступного іспиту зі знання іноземної мови запланована на дату 11 вересня. Тому його зможуть скласти ті, хто бажає продовжити вищу освіту для здобуття ступеня магістра.

Реєстрація

Зареєструватися на складання ЄВІ-2021 з іноз. мови можна буде, починаючи з 27-го липня. Останній термін реєстрації — п’яте серпня. Іспит запроваджується для усіх (!) спеціальностей.

Оплата

Як ведеться, захід буде організовано за кошти фізичних і (або) юридичних осіб. ЄВІ зможуть скласти вступники, які:

  • бажають повторно пройти випробування і зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті;
  • не встигли чи за якоїсь причини не змогли зареєструватися для участі в основній сесії ЄВІ.

Питання вартості спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови остаточно буде вирішено до 20 липня. Тоді ж її буде оголошено для широкого загалу.

У яких містах проходитиме спеціальна сесія ЄВІ з іноземної мови

Для проведення заходу в усіх обласних центрах України, а також у містах Сєвєродонецьк і Слов’янськ будуть створені екзаменаційні пункти. Виняток складуть окуповані московією території.

Що ще потрібно знати

Вступнику для реєстрації потрібно буде звернутися до приймальної комісії обраного університету. Статус зареєстрованого вступника кандидати на складання додаткової сесії набуватимуть:

  • після отримання ними екзаменаційного листа;
  • сплати відповідних коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг.

Перераховуючи кошти, варто зважити на важливий момент. Річ у тім, що на рахунок центру оцінювання якості освіти гроші можуть зараховуватися не миттєво, а впродовж 3-х банківських днів. Це здатне унеможливити участь у спецсесії ЄВІ. Тому оплату доцільно здійснити завчасно.

Оголошення результатів


Результати третьої сесії ЄВІ офіційно оголошуються шляхом розміщення здобутків вступників на їхніх інформаційних сторінках у кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ. Таке оголошення відбуватиметься не пізніше десяти календарних днів з моменту складання іспиту.


Скористатися результатами сесії можна буде у жовтні поточного року для вступу до магістратури. А дійсними вони вважатимуться лише при зарахуванні на контрактне навчання.
Додаткову інформацію можна отримати у приймальній комісії ХНУ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *