«Мotivating cybernetics»

«Мotivating cybernetics»

Кафедра автоматизованих систем і моделювання в економіці започаткувала новий проект «Мotivating cybernetics», що передбачає постійні зустрічі випускників кафедри зі студентами.

Випускники спеціалізації Економічна Кібернетика – це сформовані особистості, що змогли реалізувати себе як професіонали і фахівці своєї справи. За результатами щорічного кафедрального моніторингу, – усі випускники працевлаштовані, мають гідну роботу та оплату праці.

Наші випускники погодились приходити в стіни рідного університету, на кафедру для зустрічей із студентами. Це сильна мотивація для навчання – почути від тих, хто вже працює, які саме знання потрібні сьогодні для успішної реалізації, які вимоги у працедавців, яка ситуація на ринку праці і які навики потрібно засвоїти під час навчання в університеті.

23 жовня 2017 року на кафедрі АСМЕ відбулася перша зустріч, на яку прийшли випускник 2016 року Василій Малімон і випускниця 2012 року Аліна Возна.

Аліна Возна – відеоблогер, фотограф, володарка «Призу міського голови» у фотоконкурсі «Хмельницький крізь об’єктив» у 2016 році, зайняла перше місце у Всеукраїнських конкурсах статей «Вікіпедія любить пам’ятки» та «Пам’ятки природи у Вікіпедії».

Василь Малімон займається Front-End розробкою (створення сайтів, як їх бачить користувач) і працює на фрилансером. Він  розповів студентам, як зробити, щоб сайт був живий, використовуючи в розробці мову розмітки HTML5/ і таблиці каскадних стилів СSS 3.

До розмови підключився і доцент кафедри Більовський К.Е., пояснюючи різницю проведення аналізу даних у електронних таблицях та за допомогою СУБД.

http://www.khnu.km.ua/root/page.aspx?r=8&p=23825

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет