Брейн-ринг Факультету економіки та управління. Викладачі vs Студенти.

Студ_Рада ФЕУ ХНУ 03 жовтня до Всесвітнього дня вчителя провела дуже цікавий та пізнавальний захід “Брейн-ринг. Викладачі vs Студенти” 

 

Підтримати таку ініціативу прийшов декан факультету економіки та управління Бондаренко Микола Іванович, та заступник декана з виховної роботи Гвоздецька Ірина Василівна. 

Капітаном команди від професорсько-викладацького складу була доцент кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Дупляк Ольга. 

Команда працювала налагоджено та професійно у складі : Бойка Руслана Васильовича, доц. кафедри маркетингу і торговельного підприємництва, Гончарука Андрія Миколайовича, доц. кафедри економіки, менеджменту та адміністрування, Савченко Олени Валентинівни, доц. кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи, Хитрої Олени Володимирівни, доц. кафедри управління персоналом і економіки праці, Свідерської Антоніни Владиславівни, ст. викладачу кафедри економіки підприємства і підприємництва.

 

Варто відмітити, що від студентів-кібернетиків брали участь два наших першокурсника – це Шибінський Станіслав та Прощюк Діана, які були у складі команди ФЕУ_Студенти.

Особливу подяку кафедра АСМЕ висловлює голові Студ_Ради ФЕУ, ХНУ – Дарьї Саламасі за організацію даного заходу. Дарья – це мега активна та розумна студентка-кібернетик! Ми пишаємося тобою!! Дякуємо за чудовий захід, який допомагає розвивати швидку увагу, зосередженість та роботу у команді. А саме головне – це співпраця зі студентами.

Викладачі виграли у цій рівній боротьбі! Але з невеликим розривом! Студенти Молодці! Варто пишатися молодим, активним та розумним поколінням нашої країни!!

Економічна кібернетика

Хмельницький національний університет, 2018

Залишити відповідь