Брейн-ринг Факультету економіки та управління. Викладачі vs Студенти.

Студентська рада факультету економіки і управління ХНУ 03 жовтня до Всесвітнього дня вчителя провела дуже цікавий та пізнавальний захід “Брейн-ринг. Викладачі vs Студенти”. Наша сьогоднішня оповідь – саме про це.

Суперники зібралися гідні. Ніхто із присутніх не знав, чим закінчиться змагання. Тому на початку відчувалась певна напруженість.

Підтримати таку ініціативу прийшов сам декан факультету економіки та управління – Бондаренко Микола Іванович. Разом із ним прибула й заступник декана з виховної роботи Гвоздецька Ірина Василівна.

Капітаном команди від професорсько-викладацького складу була доцент кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Дупляк Ольга Миколаївна.

Команда працювала налагоджено та професійно у складі : Бойка Руслана Васильовича, доц. кафедри маркетингу і торговельного підприємництва, Гончарука Андрія Миколайовича, доц. кафедри економіки, менеджменту та адміністрування, Савченко Олени Валентинівни, доц. кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи, Хитрої Олени Володимирівни, доц. кафедри управління персоналом і економіки праці, Свідерської Антоніни Владиславівни, ст. викладачу кафедри економіки підприємства і підприємництва.

 

Варто відмітити, що від студентів-кібернетиків брали участь два наших першокурсника – це Шибінський Станіслав та Прощюк Діана, які були у складі команди ФЕУ_Студенти.

Особливу подяку кафедра АСМЕ висловлює голові Студ_Ради ФЕУ, ХНУ – Дар’ї Саламасі за організацію даного заходу. Дарья – це мега активна та розумна студентка-кібернетик! Ми пишаємося тобою!! Дякуємо за чудовий захід, який допомагає розвивати швидку увагу, зосередженість та роботу у команді. А саме головне – це співпраця зі студентами.

Викладачі виграли у цій рівній боротьбі! Але з невеликим розривом! Студенти Молодці! Варто пишатися молодим, активним та розумним поколінням нашої країни!!

Економічна кібернетика

Хмельницький національний університет, 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *