Наші викладачі там! Всесвітній саміт LEAP в Хорватії м. Загреб. За підтримки Європейської комісії

Викладач кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Дупляк Ольга Миколаївна була запрошена на три денне навчання за підтримки Європейської комісії на LEAP SUMMIT, що проходив у столиці Хорватії, в місті Загреб.

LEAP Summit  це 3-денна навчальна конференція, в якій відібрані понад 2+ тисячі учасників з більш ніж 30 країн світу, які є лідерами у своїх громадах та вищих навчальних закладах. LEAP Summit дає можливість людям з усього світу в одному місці навчатися РАЗОМ, щоб вирішити найактуальніші завдання нашого часу.

Leap

[envira-gallery id=”1252″]

Перший день навчального саміту був захопливим. Інколи навіть здавалося, що весь світ слухає кожного спікера,  аналізуючи кожне слово. Настільки захопливим були доповіді.

LEAP part 2

[envira-gallery id=”1268″]

Другий та третій день навчання дав можливість відвідати панельні дискусії та ворк-шопи з різних тематик, починаючи від навчання до бізнесу. Ольга Дупляк відвідала більшу частину ворк-шопів, що були зосередження на навчальних процесах, моделях та можливість реалізувати себе у різних галузях економіки ЄС маючи лише власні знання.

Це був прекрасний досвід у навчанні за Європейською моделлю формальної та неформальної освіти.

Детальна інформація ТУТ

 

Доречі, в 2017 році такий саміт проводився у нас в Україні.  LEAP In Khmelnytsky 2017. Співорганізатором була Дупляк Ольга, як громадський активіст ГО “Молодь за глобальний прогрес” та кафедра Автоматизованих систем і моделювання в економіці Хмельницького національного університету. Це перший у нашій країні захід, що спрямований на навчання молоді у вигляді представлення власного досвіду людей, які досягли вершин.

#LEAPzg

#Croatia2018

#Ukraine

 

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет

2018