Наші викладачі вже там! CSI- Cross Sectorial Conference Istanbul

Викладача кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Ольгу Дупляк було запрошено бути спікером на міжнародну наукову конференцію по програмі Erasmus+, із 27 по 30 червня. Конференція відбувалася в бізнес-серці Турції, Стамбул –  Cross Sectorial Conference Istanbul.

Конференція нарахувала більше 65 учасників із країн Європейського союзу, Грузії, Азербайджану та Росії. Учасників навчали та координували. Перший день конференції був присвячений мотивації та її роль на сучасний світ та активність. 

[envira-gallery id=”1822″]

Кожна доповідь була як мотиватор до дії!

Тема доповіді Ольги Дупляк була про мотиваційні дії, які проводить кафедра Автоматизованих систем і моделювання в економіці для своїх студентів – кібернетиків. 

А саме, це соціальний проект “Один день з життя кібернетика”, “Кібернетика, що мотивує”, це профорієнтаційні заходи “Чому студентом бути класно”. Колеги з ЄС були дуже сильно здивовані, що така спеціалізація, як Економічна кібернетика є в Україні, але немає у них. Тому, що у сферу вивчення Економічної кібернетики входить три різних, але таких важливих на сьогодні напрямки: це Економіка, Аналітика та Інформаційні технології. Дискусія та питання просто не закінчувалися.

Два останні дні бути зосередженні на навчанні та налагодження зв’язків між сектором бізнесу, вищої освіти та громадських організацій.

Це був мега драйв та можливість у навчанні. Це вперше Ольга Дупляк проводила навчання учасників  на території іншої країни. Дякуємо організаторам за запрошення!

Більше інформації ТУТ

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет 

2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *