НОВИНИ КАФЕДРИ

День студента

День студента — свято всіх студентів, яке відзначають в Україні, як і у всьому цивілізованому світі — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи студентської молоді України…» згідно з Указом Президента України «Про День студента» від 16 червня 1999 р. № 659/99
Кафедра Автоматизованих систем і моделювання в економіці #АСМЕ #ХНУ вітала всіх студентів-кібернетиків Хмельницького національного університету з цим прекрасним днем — Днем студента.
Любі студенти! Завжди залишайтеся молодими, веселими і такими талановитими, якими є сьогодні, на вашому святі!!!!!!

===============================================================

Один день із життя кібернетика

Незабаром кафедра АСМЕ запускає проект «Один день з життя кібернетиків» за підтримки Хмельницького міського управління освіти, де пропонується учням шкіл та студентам коледжів відчути, що таке бути кібернетиком. В програмі заходу пропонується ознайомлення з правилами прийому документів на навчання, екскурсія по Хмельницькому національному університету, ознайомлення з корпусами та аудиторіями та територією ботанічному саду, відвідати лекції та лабораторні роботи з основних предметів кафедри тощо.

===============================================================

Всеукраїнський конкурс реклами

11 листопада 2016 року на базі Хмельницького національного університету пройшов всеукраїнський конкурс реклами, де брали участь як студенти вищих навчальних закладів так і учні шкіл зі всієї України. Наші студенти-кібернетики посіли ІІ призове місце із категорії «Реклама спеціальності». Кафедра пишається здобутками своїх студентів. Кібернетики найкращі.

===============================================================

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

6-8 жовтня 2016 року відбулася виїздна ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика” у чарівному місті, яке є перлиною Подільського регіону, а саме у Кам’янці- Подільському. Організаторами були дві кафедри Хмельницького національного університету #ХНУ, а саме це кафедра Фінансів, банківської справи та страхування та кафедра Автоматизованих систем і моделювання економіки #АСМЕ. Додаємо коротенький фотозвіт. Решту інформації додамо згодом. Щиро дякуємо усім гостям та організаторам за співпрацю.

===============================================================

ІІ Міжнародна науково-практична конференція

8-10 жовтня 2015 року у м. Яремче колективами кафедр автоматизованих систем і моделювання в економіці і фінансів та банківської справи Хмельницького національного університету була проведена ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика».