“River Phoenix Center for Peacebuilding”, або Що це? та для чого?

Вересень для кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці був дуже цікавий та  динамічним. Викладач кафедри Ольга Дупляк була співорганізатором великого соціального проекту. А саме тренінгів та відкритих лекцій із студентами Хмельницького національного університету та засновниками американської організації “River Phoenix Center for Peacebuilding”.

Відкриті лекції та тренінги проводили тренера з США Харт Фенікс та Джефрі Вайсберг, від ХНУ – Ольга Дупляк та Марія Левченко.

Дуже приємно, що студенти-кібернетики були дуже зацікавлені подіями, реєструвалися та проходили відбір це американську систему. Особливу подяку хочеться висловити Дарьї Саламасі , Данилу Кайдан, Руслані Луцьковій, Ростиславу Кучеруку. 

Тренінг з відновного правосуддя проходив на території ХНУ  14-15 вересня 2018. У ньому взями участь більше 15 учасників з міста Хмельницького, Хмельницької області, міста Вінниці.

Наші студенти – кібернетики вже більше розуміються у питаннях щодо розуміння “Відновного правосуддя”та можливостей регулювання конфлікних ситуацій.

17 вересня був організований тренінг з Патрульною поліцією Хмельницької області та студентами ХНУ. Студенти-кібернетики найкращі знову! Підтримали проект та були дуже відкритті та щирі.

Дякуємо всім за участь у шаленому та пізнавальному проекті до якого була долучена наша кафедра.

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет 

2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *