#СДПлатформа “Україна може бути іншою”

24 лютого викладач кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Дупляк Ольга (Olha Dupliak, Ph.D in economy) разом з колегами із кафедри менеджменту, адміністрування готельно-ресторанної справи Прилепою Наталією, Соколюк Галиною й кафедри економіки, менеджменту та адміністрування Бабій Іриною Віталієвною та Бабій Іриною Вікторівною була учасником форуму “Україна може бути іншою” #BetterUkraine 

Метою даного форуму було визначення ключових позицій, що не дозволяють втілювати сучасні реформи. Була представлена навігація руху. Визначені основні чинники руху вперед.

Після презентації Навігації було три дискусійні панелі в окремих залах, а саме це – “Політика може бути іншою”, “Економіка може бути іншою”, “Соціалка може бути іншою”

Представники Хмельниччини вирішили відвідати панельну дискусію “Соціалка може бути іншою”. Доречі, якщо підкреслити чому саме цю панельну дискусію всі обрали, тому що питання децентралізації на місцевому рівні та впровадження реформ – це на сьогодні найактуальніше питання.

Одним із спікерів форуму був представник Фонду Фрідріха Еберта в Україні. Даний фонд частково покрив витрати даного заходу.

Цікавим доповненням форуму була випадкова дискусія, що виникла між спікером та гостем форуму, викладачем ВНЗ, який зумів визначити невелику неточність у міжнародних відповідностях у програмі навігації.

Формат форуму дуже здивував тим, що він зосереджений в основному на вікову категорію від 18 років. Була велика кількість соціально-активних студентів, що у свій вихідний зуміли доїхати до місця проведення форуму із різних областей країни.

Така активність молоді дуже вразила, так як на сьогодні студенти не цікавляться ситуацією, яка є навколо них. Тому, було дуже цікаво спостерігати, що все таки є молоді люди, які не просто прагнуть змін, а й роблять ці зміни самостійно.

Детальний фото звіт організатори обіцяли додати незабаром

 

З повагою, Дупляк Ольга Миколаївна

кафедра Автоматизованих систем і моделювання в економіці

Економічна кібернетика

Хмельницький національний університет