Студентка ХНУ посіла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

Відповідно до наказу МОН України № 1266 від 20.10.2016 року на базі Сумського державного університету був проведений  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук на кращу роботу серед студентів навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика», з розподілом на такі секції:

  1. Секція «Математичне моделювання», яка включає питання: математичне моделювання та обчислювальні методи, математичне забезпечення обчислювальних машин і систем, системний аналіз і теорія оптимальних рішень.
  2. Секція «Інформатика», яка включає питання: інформаційно-комунікаційні технології; прикладна та соціальна інформатика; інформаційне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем.
  3. Секція «Інтелектуальніінформаційні технології», яка включає питання: оброблення та розпізнавання зображень, лінгвістичні інформаційні технології, знанняорієнтовані інформаційні технології, інформаційні нейромережні технології, обчислювальний інтелект.
  4. Секція «Теоретичнакібернетика», яка включає питання: інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень, системи та засоби штучного інтелекту, комп’ютеризовані системи керування та робототехніка, машинний зір, теорія розпізнавання образів.
  5. Секція «Прикладнакібернетика», яка включає питання: технічна кібернетика, нейрокомп’ютинг, медична та біологічна кібернетика, соціальна та економічна кібернетика; гуманітарна кібернетика.

Для участі у Конкурсі в секції «Прикладна кібернетика» була представлена робота студентки 4 курсу  факультету економіки та управління, спеціальність «Економічна кібернетика», Зелінської Ірини на тему «Моделювання і методи прогнозування шлюбного стану населення».

Серед 117 наукових робіт, що приймали участь у конкурсі в цьому році,  було відібрано лише 40, що пройшли у ІІ тур.

Роботу Ірини заочним тестуванням назвали претендентом на перемогу. І вже 23 березня під час підсумкової конференції в режимі он-лайн-захисту Ірина Зелінська успішно доповіла результати своїх досліджень.

Після захисту всіх претендентів на перемогу незалежна комісія оголосила результати – і наша студентка отримала диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник – Овчиннікова О.Р., к.е.н., доцент каф. АСМЕ.

Вітаємо з перемогою!