Студенти – кібернетики на зустрічі з Офіцерами Патрульної Поліції. Police Space – workshop

22 травня в Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч між офіцерами Патрульної поліції Хмельницької області та студентами ХНУ.

Студенти – кібернетики теж відвідали цей захід. Це був тренінг щодо прав та обов’язків як громадянина своєї країни.

Організаторами даного заходу були ГО “Молодь за глобальний прогрес”, Студ_Рада ХНУ та Патрульна Поліція Хмельницької області.

Метою даного заходу було налагодження взаємозв’язківм між студентами та новою поліцією. Офіцери розповідали про різні ситуації, та наголошували на тому, що головне – це не бути байдужим. До прикладу, якщо ви бачите, що на вулиці лежить людина, і навіть ця людина знаходиться під дією алкоголю всерівно краще викликати Поліцію, тому, що інколи неможливо відрізнити інсульт чи інші хвороби від стану алкогольного сп’яніння. і ви можите своєю небайдужістю врятувати людині життя!

Також, Офіціцери наголосили, що є можливість виклику Поліції анонімно, якщо ви не хочете повідомляти своє ім’я в сall- центрі його не вимагатимуть.

По закінченню тренінгу студенти отримали сертифікат учасника соціального проекту міста Хмельницького POLICE SPACE. Сам захід був дуже пізнавальним, як для студентів так і для Офіцерів Патрульної поліції, так як наші студенти – кібернетики були дуже активними, та задавали багато питань, на які Офіцери ПП з радістю відповідали.

Особливо хочемо відмітити студентку – кібернетика Дарью Саламаху у допомозі при приведені тренінгу, яка була представником від Студ_Ради ХНУ та є головою в Студ_ Раді від факультету економіки  та управління.

Більш детальна інформація тут

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет

2018