“Go до нас!” Профорієнтаційні заходи від Економічної кібернетики!!!!

Цей тиждень був дуже цікавим та одночас продуктивним для викладачів кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці Хмельницького національного університету. Так, як починаючи з найкращого дня на тижні – понеділка, частина кафедри відправилася у подорож під назвою – ПрофОрієнтаційні заходи, або “Go на ЕК”. Таким чином першою школою у яку ми завітали – це була школа у смт. Дунаївці, а саме в Дунаєвецьку загально-освітню школу І-ІІІ ступенів. Директором цієї чудової школи є Богуш Віктор Степанович. 

Одразу перед початком розповіді хочеться відмітити, що школа дуже гарна та  таке відчуття, що тільки побудована. Це впершу чергу заслуга директора, батьків та учнів, які цінують умови в яких вони навчаються.

Учням розповіли про кращий ВНЗ Хмельниччини – Хмельницький національний університет, та про неймовірно цікаву та пізнавальну спеціалізацію – Економічна кіберенетика. На 45 хвилин діти поринули у світ кібернетики. Учням 10 класів пропонувалося взяти участь у соціальному проекті “Один день з життя кіберенетика, або чому студентом бути класно”.

Дуже дякуємо всім учасникам невеличкої лекції про Економічну кібернетику!

Далі ми відвідали ще одну прекрасну школу, а саме Старокостянтинівську загально-освітню школу І-ІІІ ступенів №1, де нас зустріли прекрасні вчителі та заступник директора Світлана Борисівна Сиротюк. Дякуємо за кваліфікаційну та швидку організацію профорієнтаційного процесу. Знову хочеться пишатися школами нашої області. Школа дуже гарна та чиста.

 

Ще одна школа Старокостянтинова, а саме Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 дозволила нам прочитати лекції для учнів 10-11 класів щодо світу Економічної кібернетики. Особливу подяку у організації даного заходу хочемо висловити Гриб Гаяне Анатоліївні. 

Школа вразила своєю відкритою душею. Вчителі та діти всі з посмішкою та в очікуванні свята Останнього дзвоника.

Не дивлячись на те, що учні 11 класів були всі заклопотані у справах останнього для них дзвоника, вони знайшли час відвідати лекцію. Позитив та посмішки – це те, що ми бачили у їх очах. Дуже сильно вразило те, що кожен із них прагне бути студентом ВНЗ, і це прекрасно, тому що наше суспільство отримає прекрасних молодих й талановитих спеціалістів у вибраній ними галузі.

Ще раз хочемо подякувати всім учням, що прослухали лекцію про світ економічної кібернетики. Директорам вище вказаних шкіл, заступникам та вчителям цих чудових шкіл нашого Подільського краю.

Лекції читали викладачі кафедри Автоматизованих систем і моделювання в економіці – к.т.н., доц. – Щука Володимир Георгійович, к.е.н, доц. – Проскурович Оксана Василівна, к.е.н, доц. – Овчиннікова Олена Русланівна, к.е.н, ст.викладач – Дупляк Ольга Миколаївна.

Економічна кібернетика

Хмельницький національний університет,

2018