Жива бібліотека: Активізм маст гоу он

31 березня викладач кафедри Ольга Дупляк відвідала захід  “Жива бібліотека: Активізм маст гоу он”.

Даний захід присвячений саморозвитку та активізації своїх умінь у сфері економіки, політики та громадського суспільства.

Організаторами даної події були представники СД_Платформи “Україна може бути іншою”. Хотілось би подякувати організаторам, тому що це було мега-інформативно та мега-позитивно. Вся інформація подана у дуже легкій формі у вигляді діалогу спікера та учасників. Шлях спікерів надихає на нові проекти та нові звершення у сфері, яка тебе цікавить. 

Дуже було цікаво слухати як організаторів, так і спікерів заходу.

Особлива увага даного заходу це те, що це не політична партій чи агітація у різних її проявах,  а саме навчання у сфері політики та цінностей Європейського Союзу.  Було б злочином, не написати, що дана ГО направлена на молодь та її політичну освітченність. Що на сьогодні є дуже важливим, так як вибори у нас вже за рік,  та і популізм ніхто не заборонив. Організатори та спікери дали чітке роз’яснення щодо різності поняття політика та популізм. Також вразило те, що молоді було багато, а це дуже важливо, тому що саме молоді та перспективні повинні бути активними й будувати своє майбутнє.

Ще одне хотілося вказати, що студент-кіберенетик Данило Кайдан, наш активіст студент став частиною молодіжної та прогресивної СД_Платформи.

Якщо охарактеризувати “Живу бібліотеку..” – це було варте уваги, це було молодіжно, прогресивно та просто супер!!!

[envira-gallery id=”1372″]

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет 2018