Безкоштовна конференція!!

Шановні колеги та любі студенти, кафедра Автоматизованих систем і моделювання в економіці запрошує Вас взяти участь у конференції, яку організовує Київський Міжнародний Економічний Форум під назвою Економічне майбутнє України

Українська асоціація Римського клубу спільно з Київський Міжнародний Економічний Форум 30 березня проводить у м. Києві (кінотеатр «Київ») конференцію наукової молоді «Економічне майбутнє України».

Великий українець, почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин казав: «Молодь змінить Україну!».

Ми повністю поділяємо його погляд і прагнемо його втілення в життя.

Конференція об’єднає понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів з усієї країни і буде присвячена питанням формування нової економічної політики та плеканню підприємництва.

Наша мета – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності. Дати перспективним науковцям цінні дороговкази й об’єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

Спікери конференції – півтора десятка провідних міжнародних і українських економістів, науковців, успішних промисловців та підприємців.

Ключові міжнародні ТОП-спікери конференції: Андерс Війкман, Ерік Райнерт і Гаррі Джейкобс.

Увага: Українська асоціація Римського клубу надає можливість 300 студентам економічних спеціальностей та викладачам взяти участь у Конференції БЕЗКОШТОВНО. Про деталі участі дізнаватесь тут:

 http://www.clubofrome.org.ua/umovi-uchasti

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет