День відкритих дверей. Кіберентики вже там!

23 травня 2020 року в Хмельницькому національному університеті відбувся день відкритих дверей онлайн. В часи пандемії – це єдидий спосіб показати абітурієтну всі спеціальності, що готує наш найкращий університет на Поділлі.

Кафедра Автоматизованих систем і моделювання економіки, що готує висококваліфікованих спеціалівстів також коротенько представила основні тези спеціальності. 

Ми можемо говорити про кіберентику вічно! Ми можемо наводити приклади, тих людей, що закінчили спеціальність Економіка, освітня програма “Економічна кібернетика”. Але часу у нас було, не більше 7 хвилин! Тому, ми основні ключові позиції зосередили у нашому ролику

Також, ми розуміємо, що не всі могли у визначений час потрапити онлайн на день відкритих дверей і побачити цей цікавий онлайн захід, і тут кіберентики піклуються про тебе. Ми підготували запис цілого заходу, де представлені всі спеціальності факультету економіки і управління Хмельницького національного університету. Переглядай із задоволенням! Якщо виникають питання пиши нам! Ми в соціальних мережах:

Instagram @asme.khnu.ua

Facebook

YouTube

Економічна кібернетика

Хмельницький національний університет 

2020

©Всі права захищені

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *