СД_КАМПУС. Наші студенти-кібернетики вже там!

З 1 БЕРЕЗНЯ по 4 БЕРЕЗНЯ студент-кібернетик Данило Кайдан був відібраний до молодіжної, супер цікавої ініціативи СД Платформи – СД_Кампус “Політика може бути іншою”.  Під таким девізом пройшли 4 дня 3 ночі на шостому SD_CAMPUSU. ?

-“Продуктивні дні, безсонні ночі?, цікаві люди, багато практичних знань, енергетика людей які прагнуть покращувати себе та змінювати країну, ось так коротко можна описати те, що мене оточувало. Хочу подякувати фонду Фрідріха Еберта за прекрасні умови проживання ?.” Написав наш студент в себе на сторінці Facebook.

Та команді СД Платформа за поєднання теорії та практики?, шалену енергетику яку їм вдалось створити та заряд мотивації. Єдиним мінусом є те що на SD_CAMPUS в якості учасника можна попасти тільки раз, тому не упусти свій шанс, слідкуй за новинами СД Платформа та приєднуйся до прогресивних людей. Політика може бути іншою. Україна може бути іншою??#sdcampus2018 #sdplatform

 

Також, хочеться відмітити, що Данило є дуже соціально-активним студентом, волонтером ГО “Молодь за глобальний прогрес”, успішним студентом. Саме такі, молоді люди прагнуть побудувати свою демократичну країну з Європейськими цінностями.

Ми пишаємося своїми студентами!

Економічна кібернетика, Хмельницький національний університет